Lista produktów producenta: MCJ

Firma MCJ jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską z europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projektu - Podniesienie konkurencyjności rynkowej w kraju i za granicą oraz poszerzenie oferty asortymentowej firmy MCJ Jacek Czogalla poprzez zakup innowacyjnych urządzeń do obróbki i cięcia szkła, możliwa stała się produkcja, m.in. biokominków.

Od wieków jedyną w swoim rodzaju wspaniałą atmosferę przytulności, komfortu i bezpieczeństwa tworzyło ognisko oraz rozchodzący się od niego blask. Nie wszyscy jednak mają możliwość wykonania tradycyjnego kominka ze względu na ograniczenia nałożone przez przewód kominowy i nie zawsze satysfakcję daje imitacja ognia z kominków elektrycznych. Rozwiązaniem jest żywy ogień płonący w biokominkach. Biokominki nie wymagają przewodu kominowego a wystarczy jedynie zwykły system wentylacyjny. W produkowanych przez MCJ® Biokominkach płonie żywy, naturalny ogień, który dzięki połączeniu stali szlachetnej, szkła hartowanego i kamienia daje niepowtarzalny efekt. Nowoczesne wzornictwo (projekty Jaco Design) doskonale dopasowuje się do współczesnych minimalistycznych jak i tradycyjnych pomieszczeń.

O firmie MCJ


Firma MCJ jest obecna na rynku polskim od 1996 roku. Dzięki współfinansowaniu przez Unię Europejską z europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego projektu - Podniesienie konkurencyjności rynkowej w kraju i za granicą oraz poszerzenie oferty asortymentowej firmy MCJ Jacek Czogalla poprzez zakup innowacyjnych urządzeń do obróbki i cięcia szkła, możliwa stała się produkcja na potrzeby:
- Wszystkich branż aktualnie obsługiwanych (przemysł meblowy, fabryki oświetlenia, dystrybutorzy zaopatrujący składy budowlane i supermarkety).
- Branży architektonicznej ( zamawiając produkty o skomplikowanych i finezyjnych kształtach).
Pozwoliło to na produkcję:
- szerokiej gamy luster z podświetleniem LED,
- balustad szklanych,
- nieograniczonej liczby dostępnych kształtów elementów wycinanych w szkle pozwalających na realizację niemal każdego indywidualnego zamówienia i nietypowego projektu,
- drobnych elementów reklamowo- pamiątkowych ze ścinek szkła ( szklane wizytówki, tabliczki informacyjne, statuetki itp.

Dodatkowo, ofertę naszą wzbogacają wykonywane przez nas produkty z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, spośród których wymienić można chociażby:

1. biokominki - zdobywające wielką popularność (ekologiczne)
2. konsole ogrodowe
3. oprawy oświetleniowe ze stali nierdzewnej

Firma MCJ, obecna na rynku polskim od 1996 roku i szybko zdobyła uznanie wśród odbiorców bogatej gamy naszych produktów zarówno w kraju jak i za granicą. Firma nasza posiada swoje przedstawicielstwa w takich krajach jak : Włochy, Niemcy, Czechy, Słowacja, Ukraina, Litwa, Węgry, Serbia i Czarnogóra, Bułgaria i Rumunia.
Skład fabryczny: MCJ Ukraina Bernd Guse HK-TEC .


Mając na uwadze dalszy, dynamiczny rozwój naszej firmy, ciągle wprowadzamy nowe produkty dbając o ich najwyższą jakość. Posiadamy własne laboratorium w którym to, nie tylko na bieżąco nadzorujemy produkcję, lecz także testujemy i szukamy nowych rozwiązań.


Biokominek oprócz walorów estetycznych jest wydajnym źródłem ciepła, stanowi znakomite uzupełnienie standardowego ogrzewania i jest szczególnie przydatny w okresie wiosny oraz jesieni. W tradycyjnych kominkach do 60% energii cieplnej jest wyprowadzana na zewnątrz przez przewód kominowy, a w biokominkach cała wytworzona energia pozostaje w pomieszczeniu. Tradycyjne systemy grzewcze wysuszają powietrze obniżając komfort wdychanego powietrza. Produkowane przez firmę MCJ® biokominki wyposażone są w zintegrowany system nawilżania powietrza (rozwiązania zgłoszone w Urzędzie Patentowym RP). Paląc w biokominku można intensywnie nawilżać powietrze a dodatkowo stosując olejki aromatyczne i zapachowe korzystać z aromaterapii, poprawiając komfort powietrza w pomieszczeniu.

Więcej

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Kategorie

Nowe produkty

Tagi