Kominek elektryczny DIMPLEX ASTI 20" ECO LED - elektryczny wkład kominkowy z obudową ASTI

DIMPLEX

DIMPLEX/OPTIFLAME/ASTI-HXD23/BIA

Nowy produkt

2 510,00 zł

Cena brutto:
Cena netto:
2 040,65 zł
Ilość:

Opis

Kominek elektryczny DIMPLEX ASTI 20" ECO LED - elektryczny wkład kominkowy z obudową ASTI

 

W komplecie elektryczny wkład kominkowy PORTO 20" + obudowa w kolorze białym.

 

Elegancki kominek elektryczny Asti z efektem płomienia Optiflame LED w klasycznej obudowie koloru białego. Doskonały do salonu, pokoju dziennego lub sypialni. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Kominek elektryczny Asti wyposażony w termowentylator, termostat, elektroniczny wyświetlacz, programator czasowy i pilot zdalnego sterowania. Efekt płomieni niezależny od trybu grzania. Zastosowanie technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h!

 

OPTIFLAME DIMPLEX

Ogień w technologii Optiflame to uspokajające płomienie migoczące delikatnie nad paleniskiem kominka elektrycznego. W wybranych modelach istnieje możliwość regulacji ich intensywności i koloru. W zależności od upodobań w naszej ofercie znajduje sie szeroka gama kominków elektrycznych z efektem Optiflame, które odpowiadają każdemu wnętrzu i stylowi – od nowoczesnego po klasyczny. Wybierając elektryczne wkłady kominkowe masz możliwość zaprojektowania wymarzonego kominka i zaaranżowania wnętrza według własnego uznania. Urządzaj jak chcesz!

Kominki elektryczne Optiflame spełniają najwyższe kryteria jakości pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym. Pozwolą stworzyć niepowtarzalną, przytulną atmosferę, rozświetlą wnętrze domu, wprowadzą nastrój intymności. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, mogą być montowane w dowolnym miejscu, przewód kominowy ani wentylacyjny nie jest konieczny. Jednak tym, na co zwrócić należy szczególną uwagę jest uzyskany, niepowtarzalny efekt świetlny Optiflame.

Kominki elektryczne z efektem Optiflame wyposażone są w będący innowacyjnym rozwiązaniem, opatentowany efekt płomieni. Powstaje on dzięki odpowiedniemu odbiciu światła oraz zastosowaniu imitacji paleniska żarzącego się drewna, polan, prawdziwego węgla lub ozdobnych kamieni. Realizm, z jakim imitowane są płomienie ognia, zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Godny podkreślenia jest również szeroki wybór modeli kominków. I tak, osoby ceniące sobie nowoczesność z pewnością dostrzegą tlące się w kominku białe, dekoracyjne kamienie. W sukurs oczekiwaniom zwolenników tradycji przyjdzie natomiast model z prawdziwym węglem. Kominki elektryczne Optiflame zdobyły uznanie na całym świecie, stanowiąc popularny element wyposażenia wnętrz w Anglii i USA. Funkcjonalne, bezpieczne, energooszczędne, a co najważniejsze wyposażone w unikalny efekt Optiflame, kominki elektryczne marki Optiflame pozwolą wyczarować przytulną atmosferę w każdym domu, tworząc wyjątkową iluzję paleniska.

Regulacja intensywności płomieni: tak
Regulacja koloru płomieni: wybrane modele
Funkcja ogrzewania: wybrane modele
Efekty dźwiękowe: wybrane modele


OGIEŃ JAK ŻYWY!

Efekty płomieni kominków elektrycznych Dimplex wykorzystują zaawansowane technologie i są wyjątkowo realistyczne. Do dyspozycji są cztery rodzaje efektów płomienia, zatem nietrudno wybrać ten, który najbardziej odpowiada Twoim upodobaniom i najlepiej pasuje do otoczenia, wnętrza i aranżacji pomieszczenia.
„Elektryczny ogień” to ogień przyszłości! Kominki elektryczne Dimplex są łatwe w montażu oraz obsłudze. Nie brudzą pomieszczeń i nie trzeba ich czyścic, nie wydzielają też spalin ani nie parzą – są więc całkowicie bezpieczne dla zdrowia. Kominki elektryczne Dimplex, są również niedrogie w eksploatacji. Koszt użytkowania efektu świetlnego w modelach ECO LED waha się w granicach: 1-3 groszy za 1 godzinę pracy urządzenia! Dzięki temu, można cieszyć się blaskiem płomieni kominka elektrycznego bez konieczności zaprzątania sobie głowy zużyciem energii elektrycznej. Efekty płomieni kominków elektrycznych Dimplex posiadają wiele unikalnych cech. Jeszcze łatwiej je odkryć za pomocą aplikacji Layar dostępnej na urządzenia mobilne. Tchnij życie w ogień za pomocą smartfonu lub tabletu. Sprawdź, który efekt płomienia będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

WYGODNIE, CIEPŁO I BEZPIECZNIE

Kominki elektryczne są komfortowe i bardzo proste w obsłudze. Przede wszystkim nie wymagają dostarczania opału i odprowadzenia spalin, co powoduje, że mogą być instalowane praktycznie w każdym pomieszczeniu – w domu, apartamencie czy bloku. Dzięki termoobiegowi kominki elektryczne generują również ciepło, jeśli chcemy dogrzać pomieszczenie. Funkcję grzania można jednak wyłączyć i cieszyć się jedynie efektami wizualnymi. Brak spalin oraz ognia powoduje również, że minimalizują one ryzyko poparzenia, pożaru czy zatrucia.

DOSKONAŁY SPOSÓB NA KOMINEK

Zmiana stała sie dla nas czymś stałym. Nasze życie staje sie coraz bardziej świadome, podobnie jak nasze domy. Potrzebujemy pozytywnej energii, zabawy, piękna i dobrej atmosfery, aby móc sprostać nowym wyzwaniom! Uniwersalne wartości, zdarza się, że coraz częściej odchodzą w zapomnienie. W tym ciągłym pędzie zatrzymujemy sie na chwilę. Uzdrawiające działanie na dzisiejsze czasy pełne zgiełku ma cisza. Miejscem, w którym przywracamy wewnętrzną równowagę i potrafimy się najłatwiej wyciszyć jest dom. To tam wracamy do bliskich, odzyskujemy utracony balans i naturalne procesy. Na różnych etapach życia, w poszukiwaniu nowych wartości, czy po prostu ze względu na coraz to nowe potrzeby, ludzie przenoszą się z miasta na wieś i odwrotnie. To nieustanny „krąg życia”. Ciepło odgrywa w nim ważną rolę. Kominki Dimplex to „ogrzewanie na pokolenia”. Pasują do każdego wnętrza oraz do Ciebie. Pozwól sie zainspirować przez Dimplex...

POROZMAWIAJMY PRZY OGNIU

Razem przy ogniu, miło i przytulnie. Z kieliszkiem dobrego wina, nastrojowa muzyka, otoczeni ciepłem i blaskiem migoczących płomieni. Rozmowa przychodzi z łatwością: o wydarzeniach minionego dnia, o pracy, rodzinie i przyjaciołach. To również czas na opowieści o przeszłości, dzielenie sie marzeniami, planami na przyszłość, a także myślami, które nigdy nie zostały wypowiedziane. Teraz w atmosferze zaufania i zrozumienia, słowa płyną same z ust. Tak działa na nas ogień – pozostawia prozę dnia powszedniego za nami, wprowadzając nastrój intymności i relaksu. Rodzi się bliskość, a wtedy potrafimy najlepiej słuchać siebie nawzajem.

INTELIGENTNA PRZESTRZEŃ

W mieście musimy sobie radzić z coraz większymi ograniczeniami. Rośnie zapotrzebowanie na mniejsze domy i mieszkania. Kominki Dimplex to doskonałe rozwiązanie, które pasuje nawet do najmniejszej przestrzeni i można ich używać wszędzie tam, gdzie montaż tradycyjnego kominka nie wchodzi w rachubę, np. małych mieszkaniach.

ZBIOROWOŚĆ SPOŁECZNA

Coraz więcej jest grup społecznych, w których ludzie żyją razem, np. w niewielkich mieszkaniach z wydzielonymi przestrzeniami o indywidualnym charakterze. Coraz więcej jest obszarów, w których mieszkańcy korzystają ze wspólnych miejsc, takich jak pralnia, czy taras. Wszędzie tam, gdzie gromadzą się ludzie, zwykle dzielą się ze sobą osobistymi doświadczeniami i historiami, ogień zbliży ich do siebie jeszcze bardziej.

UŻYTKOWNIK JAKO PROJEKTANT WNĘTRZ

Wnętrze Twojego domu mówi o tym, kim jesteś, jakie wartości wyznajesz i jak chcesz żyć. Ludzie coraz częściej stają się projektantami własnych domów, w których aranżują wystrój wnętrz i tworzą ich własny, niepowtarzalny charakter. Jest on często inspirowany mediami społecznościowymi, w których można znaleźć wspaniałe przykłady świetnego doboru przedmiotów codziennego użytku. Stare łączymy z nowym, nowe ze starym, ale zwykle poszukujemy jeszcze czegoć innego i niepowtarzalnego, czegoś co opowie naszą osobistą historię.

ELASTYCZNY TRYB ŻYCIA

Ważnym aspektem miejsca, w którym żyjemy jest komfort, otaczająca nas przestrzeń oraz sposób, w jaki możemy z niej korzystać. Kominki Dimplex wytwarzają niepowtarzalną atmosferę i są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniu. Nie ważne, czy to okazała rezydencja, czy niewielkie mieszkanie – świetnie pasują do każdego pomieszczenia. Kominki elektryczne Dimplex nadają się nie tylko do salonu, ale dodają również uroku w kuchni, łazience czy sypialni. Pomyśl o wspaniałym samopoczuciu kiedy bierzesz odprężająca kąpiel, czy relaksujesz sie na balkonie po trudach dnia wśród migoczących płomieni.

OGIEŃ W TWOIM WNĘTRZU!

Ogień inspiruje, relaksuje i zmniejsza napięcie. Ogień przyciąga ludzi, zaprasza do kontaktu i łączy. Przytulny kominek daje poczucie ciepła i odprężenia. Pozwól się zainspirować przez kominki elektryczne Dimplexa, a dodadzą uroku Twojemu wnętrzu.

Dane techniczne

Moc grzewcza [kW]1,5 kW

Opinie

Komentarze ( )

Napisz opinię

Kominek elektryczny DIMPLEX ASTI 20" ECO LED - elektryczny wkład kominkowy z obudową ASTI

Kominek elektryczny DIMPLEX ASTI 20" ECO LED - elektryczny wkład kominkowy z obudową ASTI

Kominek elektryczny DIMPLEX ASTI 20" ECO LED - elektryczny wkład kominkowy z obudową ASTI

W komplecie elektryczny wkład kominkowy ASTI 20" + obudowa w kolorze białym.

Elegancki kominek elektryczny Asti z efektem płomienia Optiflame LED w klasycznej obudowie koloru białego. Doskonały do salonu, pokoju dziennego lub sypialni. Palenisko płonące polana podświetlane diodami LED. Kominek elektryczny Asti wyposażony w termowentylator, termostat, elektroniczny wyświetlacz, programator czasowy i pilot zdalnego sterowania.

10 innych produktów w tej samej kategorii: