BIOKOMINKI

Biokominek, biokominki. Kominki na biopaliwo, kominek ekologiczny, kominek bez komina i ciekawą alternatywą może stać się właśnie biokominek. Mnogość wzorów daje wiele możliwości. Biokominki, to również innowacja technologiczna, pomysłowe rozwiązanie grzewcze, czy ekologiczne i przyjemne ogrzewanie w domu. Dodatkowo biokominek jest oryginalną koncepcją dekoracyjną i nowoczesnym elementem aranżacji wnętrza.

Biokominki to rodzaj kominków ekologicznych do domu, mieszkania w bloku, a nawet ogrodu. Kominki ekologiczne zapewniają w pomieszczeniu bezpieczne ciepło oraz przytulną atmosferę.

Biokominki opalane są biopaliwem na bazie etanolu, które w przeciwieństwie do kominków opalanych drewnem nie wydzielają dymu, oraz nie pozostawiają sadzy i popiołu. Dzięki temu nie musisz martwić się o czystość wokół paleniska. Nowoczesne biokominki ekologiczne stają się źródłem ciepła w chłodne wieczory o każdej porze roku. W salonie znajdą swoje miejsce pod telewizorem, w sypialni obok łóżka dając kojące ciepło, a na tarasie, czy w ogrodzie stworzą niesamowitą atmosferę w chłodniejsze wieczory.

BIOKOMINKI

Filter

Katalog

Włączone filtry:
  Stan:
  Producent

  Nowe produkty

  Promocje

  Brak promowanych produktów w tym momencie.

  Tagi